Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jak ja tęsknię za tymi czasami, gdy rządzili nami tylko krystalicznie uczciwi, tacy ludzcy po prostu, tak po ludzku przychylni nam i sympatyczni, aż tu przyszedł ten PiS wybrany nie wiedziec czemu, i wszystko, ale to zupełnie wszystko zepsuł..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bredzisz chlopie. Rządzili ludzie dziwni ale teraz mamy dziwniejszych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Krystalicznie uczciwi... Dobre Nie zmieniaj dilera bo jak widać sprzedaje bardzo dobry towar...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od paru lat twórczość celebrytów oparta jest prawie w całości na plagiatach i śpiewaniu z playbacku. Samo twórczość prócz pokazywania dupska przed lustrem i strzelania samo3ebek to dziś rzadkość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co tu się dziwić? Pisdzielcom wydaje się że rządzi Dudi i Morawiecki a to tylko plagiaty kulawego Naczelnika. Komuchy, złodzieje, narkomani, plagiatorzy, bohaterowie co 12 grudnia spali do południa, to jest idealny wzorzec dla prawilnego beneficjenta pińcet+ Nie ważny honor i twarz. Ważny jest...
No i co tu się dziwić? Pisdzielcom wydaje się że rządzi Dudi i Morawiecki a to tylko plagiaty kulawego Naczelnika. Komuchy, złodzieje, narkomani, plagiatorzy, bohaterowie co 12 grudnia spali do południa, to jest idealny wzorzec dla prawilnego beneficjenta pińcet+ Nie ważny honor i twarz. Ważny jest ryj i koryto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawiść i zazdrość PiS'u nie zna granic.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane