Reklama
Reklama

Komentarze

26
O
Osollo 🌾 Wieśniak
6 lat temu

żeby ciuchy Twojej wyimaginowanej dziewczyny śmierdziały naftaliną za wsadzenie tego po raz 100.

0

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Muj kalkólator ma wiencej pamięci nisz wasze tanie telefony buauauauauauaua 😂😂😂

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 miesięcy temu

Małpa małpie małpą

0

Zglos komentarz

B
bylosobie 🌾 Wieśniak
1 rok temu

co zrobić żeby to się więcej nie pojawiało? Społeczność wiochowiczów żąda przycisku "nie pokazuj na zawsze!"

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Afrykanie powinni mieć swoją wyłączną ligę.

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Dawajcie swoje bóty Nasram wam❗️❗️❗️

0

Zglos komentarz

B
browar12535 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Brutalny faul Wojtyły kończy karierę młodego Tanzańczyka

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Jprd, znowu?

0

Zglos komentarz

A
Andrzej26039 🌾 Wieśniak
3 lata temu

maj 2018 - wrzesień 2018 ciągle wskakują te filmy. Tak trudno to ogarnąć? Zaproście jakiegoś Gimbusa załatwi wam to za fejm w ciągu kwadransa.

0

Zglos komentarz

M
matiwita 💩 JP 100%
3 lata temu

Szukam pomocy dla siostry wszędzie gdzie tylko mogę pomagam.pl/74dd83 Dziękuję za najdrobniejsze okazanie serca przyjaciele.

0

Zglos komentarz

M
matiwita 💩 JP 100%
3 lata temu

Szukam pomocy dla siostry wszędzie gdzie tylko mogę, https... Dziękuję za najdrobniejsze okazanie serca.

0

Zglos komentarz

W
WeZr 🌾 Wieśniak
4 lata temu

murzyn murzynowi murzynem

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Tak jedziecie po czarnych prawaki co widzie po komentarzach poniżej. A nie potraficie z nimi wygrywać w piłce nożnej. Czyli w waszym sporcie narodowym. Sporcie najbardziej uwielbianym przez prawaków. Jak można uwielbiać sport w którym się ciągle przegrywa?

0

Zglos komentarz

V
Violetta39794 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mistrzem świata jest Argentyna. Nie ma tam żadnego cza...Afroamerykanina.Tylko Latynosi.

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
7 lat temu

Brutalna symulacja, zapraszamy CR7 do Tanzanii.

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
6 lat temu

żeby ciuchy Twojej wyimaginowanej dziewczyny śmierdziały naftalinom za wsadzenie tego po raz 100.

0

Zglos komentarz

S
starysatyr 🌾 Wieśniak
6 lat temu

W hokeju by dostał po ryju.... Ale żelki to cip.i

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Normalnie czarny charakter 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

S
simply1975 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jeb...any czarny murzyn!

0

Zglos komentarz

J
jacek7610 🌾 Wieśniak
7 lat temu

małpy

0

Zglos komentarz

D
dedeje 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To mogło być ostatnie zagranie jego życia - taki tytuł być mógł

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Bambusy! Afrykańska Dzicz!

0

Zglos komentarz

P
piters38 🌾 Wieśniak
7 lat temu

nawet nie próbuję sobie wyobrazić co by było , gdyby to był Neymar..

0

Zglos komentarz

T
titom 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Czarne to czarne.

0

Zglos komentarz

M
majkelicho 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Lepiej się pochwal jak kibolska ultrabiała legia gra. Te chłopaki pozamiataliby naszą ekstraklasę na cacy.

0

Zglos komentarz

L
lepik97 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dla mnie 2 lata zakaz gry. Pracuje na wydziale gier jednego podokręgu - tyle bym wnioskował

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
3 lata temu

głupi jesteś. to powinno być więzienie jak za pobicie tak samo jakby ci ktoś na ulicy kopa sprzedał intencjonalnie i poprawił jeszcze jak już leżysz.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Syre.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Specjalnie nadepnął mu te sure??

0

Zglos komentarz

Reklama