Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ustawa wchodzi w plan działania od 1 stycznia 2019.. Dotyczy osób mających rodziny w Polsce (małżonków,dzieci)i jednocześnie pracujących w państwach ,które podpisały konwencję.. Na chwilę obecną jest to Słowacja i Austria, ale z czasem lista będzie się rozszerzać o kolejne państwa, które ów konwencj...
Ustawa wchodzi w plan działania od 1 stycznia 2019.. Dotyczy osób mających rodziny w Polsce (małżonków,dzieci)i jednocześnie pracujących w państwach ,które podpisały konwencję.. Na chwilę obecną jest to Słowacja i Austria, ale z czasem lista będzie się rozszerzać o kolejne państwa, które ów konwencję także podpiszą..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dostalem wezwanie do US bo pracowalem w Norwegii,jak sie okazalo w polsce bylem od dwoch lat bez pracy a w norwegii pracowalem od listopada,wiec urzad winien mi zwrocic kase,tak wyszlo z rozliczenia podatkowego,po pol roku czekania okazalo sie ,ze nie maja zadnego zeznania wg ktorego cos mi sie nale...
dostalem wezwanie do US bo pracowalem w Norwegii,jak sie okazalo w polsce bylem od dwoch lat bez pracy a w norwegii pracowalem od listopada,wiec urzad winien mi zwrocic kase,tak wyszlo z rozliczenia podatkowego,po pol roku czekania okazalo sie ,ze nie maja zadnego zeznania wg ktorego cos mi sie nalezy,zagubilo sie.....bez komentarza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
będą ludzie wyjeżdżać z rodzinami. i już nie wracać, bo i do czego? i nie przesyłać zarobionych pieniędzy, bo i komu? piekny strzał w stopę:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak by tu jeszcze wydoić tych pisdatników głowi się złodziejstwo pisowskie!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane