Reklama
Reklama

Komentarze

8
G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Yhy, cała Europa była w ruinie większej niż Polska.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Lepsza bedzie niedaleka przyszłość. Negocjator pis- "zostawcie nam finansowanie na dotychczasowym poziomie", Negocjator UE- " nie mozemy tego zrobic ale damy wam co lepszego. Zostawimy was w spokoju"

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No bo to polska napadła na Niemcy kr***nie

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

... rosja tez a po tym nas okupowali przez 45 lat. I co z tego de**lu? Czas dorosnąć ośle, jak jest sie słabym i glupim oraz nie ma sie wartościowych kumpli trzeba sie liczyć z ciągłym klepaniem. Zwlaszcza teraz kiedy takie głupole jak wy osłabiają Polskę i zrażają potencjalnych przyjaciół

... rosja tez a po tym nas okupowali przez 45 lat. I co z tego de**lu? Czas dorosnąć ośle, jak jest sie słabym i glupim oraz nie ma sie wartościowych kumpli trzeba sie liczyć z ciągłym klepaniem. Zwlaszcza teraz kiedy takie głupole jak wy osłabiają Polskę i zrażają potencjalnych przyjaciół

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
7 lat temu

Jakub nie denerwoj sie, prostak uslyszal taka brednie na TV Trwam i powtarza nie znajac historii.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

kowala rok szkolny sie zaczal a ty dalej sie nie uczysz-pamitaj UJE sie nie kreskuje-wracaj do ksiazek analfabeto:):)

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
7 lat temu

Zenujacy i nic nie znaczacy Adrian znow zrobil z siebie posmiewisko.

0

Zglos komentarz

K
kubaflis27 💩 JP 100%
7 lat temu

A kto z Europy nam pomogl? Niemcy zaatakowali a reszta sie wypiela. Pozniej jeszcze nas sprzedali na rzecz bolszewikow.Ameryka wiadomo swieta nie jest ale gdyby sie do wojny nie wlaczyla to bys mowil teraz po niemiecku lub co gorsza rosyjsku.Chociaz po zdejeciu widac ze masz pociag do neimieckiego m...

A kto z Europy nam pomogl? Niemcy zaatakowali a reszta sie wypiela. Pozniej jeszcze nas sprzedali na rzecz bolszewikow.Ameryka wiadomo swieta nie jest ale gdyby sie do wojny nie wlaczyla to bys mowil teraz po niemiecku lub co gorsza rosyjsku.Chociaz po zdejeciu widac ze masz pociag do neimieckiego munduru wiec moze by ci pasowal ten scenariusz bez USA

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Dzięki temu że ameryka nas olala w 1945 przez 45 lat nauczano nas przymusowo ruskiego, ośle jeden

0

Zglos komentarz

K
kubaflis27 💩 JP 100%
7 lat temu

A co ja napisalem. Czytaj e zrozumienem. Chodzilo o to ze nas sprzedali to wiadomo ale gdyby sie nie wlaczyla to by nie bylo takiego kraju jak Polska ośle jeden

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Nie kochany nie polska się włączyła tylko łaskawie nas przyłączyli do koalicji kiedy bylo im gorąco żebyśmy byli ich zderzakiem . Do luftu z takim sojuszem, id**to o umyśle posła piety

0

Zglos komentarz

K
kubaflis27 💩 JP 100%
7 lat temu

Co za osioł z ciebie. Naprawdę nie umiesz ze zrozumieniem czytac:) Ameryka sie wlaczyla do wojny napisalem a ty mi tu wyskakujesz ze Polska zostala przylaczona do koalicji:) juz kiedys ci napisalem ze moze podstawowke skonczyles dawno ale umyslowo caly czas jestes gimbem.

0

Zglos komentarz

T
texas_18 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jakim trzeba być lemingiem-amebom, aby stworzyć taką wstawkę a nie zrozumieć prostych słów?

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

"amebom". Samozaoranie. :)))

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

A co tu jest do rozumienia. Klęczon traci nerwy bo zrozumiał że jego karta jest bita. Tylko taki pisowski bezmózg jak ty tego nie czai

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

czesc piyoter:) a teraz POkaz czego cie nauczylem i PObiegnij do admina POprosic o skasowanie mojego konta-raz,dwa :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

widzicie jak latwo wytresowac lewusa nawet tak malo pojetnego jak piyoter:) wystarcza moje dwie komendy-PObiegnij i POdkabluj a on od razu POslusznie leci i donosi :):):)

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Bredzisz dam Ci komendę wyciągnij PISiorka kumpla ze swojej d... i napisz jeszcze swoje żale . Może jak odzyskasz koncentrację po orgazmie analnym łatwiej będzie cie zrozumiec

0

Zglos komentarz

K
konnycky 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tylko g.u.i POpapraniec mogl wymysles cos tak plytkiego. To pokazuje wasz niski poziom.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Bo tylko pisowiec potrafi same prawdy wiekuiste wypowiedziec a jak pierdzi to fiołkami a takt jeszcze polska nie zginela

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
7 lat temu

W Jałcie, to Europa nie miała nic do powiedzenia! Tam świat dzieliły Azja z Ameryką. A skoro tak, to niech Duda nie zapomni Trumpowi przypomnieć w Waszyngtonie kto nas zostawił i, żeby nas zostawili w spokoju, hehehe!

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Doucz sie historii => Churchill

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Doucz sie historii==)rozpad imperium brytyjskiego po II wojnie swiatowej, Doucz sie wydarzen aktualnych wielka brytania nie nalezy do uni==) brexit

0

Zglos komentarz

Reklama