Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

to u nas jeszcze nie ma pomnika prezydenta tysiąclecia ? skandal ! podać natychmiast nr. konta

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Suweren+ ma wyje...ene na tego pazdziocha;)))

0

Zglos komentarz

M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A może rydzunio zasponsoruje, w końcu przy tak gigantycznej wyłudzonej kasie powinien się poczuć w końcu to dla prezydenta pierdylionlecia.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Wydoić plankton pisowski z parlamentu, prezesików z zawłaszczonych spólek, a pieniądze się znajdą!

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Bo chodzi o to żeby zbierać s nie zebrać i skończyć zbieranie

0

Zglos komentarz

Reklama