Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
kowala27 🎖️ Snajper
7 lat temu

Plonciarstwo nie ma co robic to zamiast na stadionach teraz bedzie przed kinami pokazywac swoja ulomnosc...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Juz wiecej reklamy nie potrzeba...

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
7 lat temu

super, będę mógł przed kinem wyrazić swoje niezadowolenie kopiąc onrowca w ryj bo zakłóca legalną projekcję filmu :D

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

"Koniki" przed kinami, sprzedajacy bilety ich rozpedza...zeby nie psuli interesu.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

Wygląda na to że aby obejrzeć ,,Kler" trzeba będzie jechać do Niemiec, lub Czech ;)

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Za kilka tygodni bedzie do sciagniecia w internecie...

0

Zglos komentarz

M
majkelicho 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Będzie po prostu mordobicie pod kinami.

0

Zglos komentarz

K
kriss220 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Zachiwajmy spokój a osiągniemy wszystko

0

Zglos komentarz

Reklama