Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4D**a boli co Jakdupku?! Miotacie się poszczycić i robicie pod siebie, nie mogąc się pogodzić z tym że was od koryta odstawili, dlaczego za poprzedniej władzy tak nie wyłeś co?! Teraz jest prawie tak samo a jednak bardziej cię boli teraźniejszość niż jak rudy z resztą sprzedawali kraj, ale co można w...
D**a boli co Jakdupku?! Miotacie się poszczycić i robicie pod siebie, nie mogąc się pogodzić z tym że was od koryta odstawili, dlaczego za poprzedniej władzy tak nie wyłeś co?! Teraz jest prawie tak samo a jednak bardziej cię boli teraźniejszość niż jak rudy z resztą sprzedawali kraj, ale co można wymagać od takiej pustej feminy jak ty żałosny,a kółku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane