Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Spoko-loko. Ostatnio jakis platfus odszedł z partii bo tez partnerka życiowa jakiejś szyszki go wygryzła z lokalnych wyborów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co cenzurujecie wypowiedzi? Ostatnio było o tym na onecie to nie jest żadna tajemnica.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zrobiłem sobie screena twojej wypowiedzi (cenzura) zanim usuniecie konto i puszcze to w neta, wtedy bedziecie mieli wioche!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"PiS opłaca armię internetowych trolli - odkryli to naukowcy z Oxfordu ...10 aug. 2018 - Cały świat dowiedział się, że PiS opłaca internetowych trolli." - innpoland.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak teraz mamy sPiS-ek, widac ktos pobierał korki od Maciorewicza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ten raport analizuje, jak rządowe wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej, piszą twórcy raportu.Według tych badań Prawo i Sprawiedliwość wykorzystywało fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej p...
"Ten raport analizuje, jak rządowe wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej, piszą twórcy raportu.Według tych badań Prawo i Sprawiedliwość wykorzystywało fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania opozycji oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii. W przeciwieństwie do wielu krajów, w Polsce rządzący nie korzystali z usług zautomatyzowanych kont internetowych, a po prostu z internautów, którzy tworzyli tzw. fake konta i za ich pomocą prowadzili propagandę."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
CZY POSIADANIE DWÓCH KONT NA TYM PORTALU JEST DOZWOLONE? Dlaczego ktos zaczyna watek na jednym koncie a kończy na drugim?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co oni za nazwiska mają ?? jak nie żyd to jakiś niemiec !! czas pogonić to bydło bo nam Polske rozpie.... całkowicie za parę lat !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane