Reklama
Reklama

Komentarze

12
V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Przyjęcie Bułgarii do UE to była pomyłka. Oni jeszcze nie dorośli do Europy tak samo jak wiele innych krajów które UE traktują tylko tak jak elektorat PISuaru mopsy i Państwo Polskie. Patrzą tylko co mogą od Polski dostać. A powinni pytać co Polska z nich ma i czy są godni bycia Polakiem.

Przyjęcie Bułgarii do UE to była pomyłka. Oni jeszcze nie dorośli do Europy tak samo jak wiele innych krajów które UE traktują tylko tak jak elektorat PISuaru mopsy i Państwo Polskie. Patrzą tylko co mogą od Polski dostać. A powinni pytać co Polska z nich ma i czy są godni bycia Polakiem.

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
7 lat temu

Zgadza się na demonstracjach KODu reporterzy mediów prawicowych są wielokrotnie zastraszani i obrażani. Brawo jakUBku!

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

"Reporterzy mediow prawicowych" :) Widzisz żydocoolku, tumanowicz przynajmniej był na tyle uczciwy, ze w mundurze występował. To co teraz liże d**e prezesowi to wieksze dno niż wspomniany...

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

I zesrocolu nie maja jeszcze ochrony kulsonow?

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
7 lat temu

A zesrokol dalej te swoje regułki skonstruowane przez pisdowkich spin doktorów.

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
7 lat temu

Naucz się klikać odpowiedz, bo później nawet tego nie przeczytam.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

U nas już było "sprzątanie" np po zamachu w Smoleńsku

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

A ja nadal sprzatam ten portal z pisowskiego płatnego sc****a. Nr 54.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

A co to jest ten komitet obrony de**li?

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

To sa Ci, którzy próbują Cię bronić przed Twoją głupotą.

0

Zglos komentarz

M
mir11 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jeszcze sędziów zastraszają. Schetyna groził że zapamięta nazwiska sędziów, którzy wydadzą nieodpowiedniego niego wyrok.

0

Zglos komentarz

M
motorowy 💩 JP 100%
7 lat temu

jakim trzeba być sk@#$%^&nem aby śmierć wykorzystywać do politycznych gierek

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

To proste , trzeba być pisowcem, acha ani razu w stej wstawce nie podałem żadnej formacji politycznej

0

Zglos komentarz

C
Comrack 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Pluć w twarz jakUbekowi i on będzie mówił że deszcz pada. Poważnie nie czytasz nawet wstawek jakie wstawiasz ?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Uderz w stół a pisowskie nożyce się odezwą. Mam was głąby nic nie pisałem o pisie w stawce

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

dziwnym trafem, póki co fala seryjnych samobójców skończyła się z odejście od władzy platformy niemieckiej.

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

I to ci w dzienniku telewizyjnym ziemiec powiedział? Czy pereira na pasku napisał? Zdejmij klapki z oczu, pisuarku, bo sie obudzisz z własnym łbem w klopie.

0

Zglos komentarz

K
kogut500 🌾 Wieśniak
7 lat temu

u nas tylu porządnych dziennikarzy że nie wiadomo który miałby zostać....wieczny odpoczynek dla tej Pani

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Kiedy w Polsce PiSu?

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Przypominam, iż Partia Oszustów miała "seryjnego samobójcę", którego zadaniem było uciszanie na wieki niewygodnych ludzi (nie tylko dziennikarzy).

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

Paranoja i Szaleństwo wysłało do Leppera swego seryjnego samobójcę.

0

Zglos komentarz

M
7 lat temu

Pochwa jest wstanie kazdego zabic i lewica jak to robil Hitller

0

Zglos komentarz

Reklama