Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
asienq 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To niestety prawda w polskich domach dzięki ograniczony "madkom"

0

Zglos komentarz

A
arteck ⚔️ Jedi
7 lat temu

Człowiek z Betonu?

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
7 lat temu

Czlowiek z betonu czy czlowiek " beton " na zdjeciu od prawej :-)

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Polacy potrzebuja wiecej pomnikow i kosciolow...Zeby lepiej sie zylo!(dobra zmiana)

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

bo prawdziwe pieniądze w tym kraju " robi się na drogich, słomianych interesach" !!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Sknczy sie jak zawsze, skończą jak leniny, w magazynie, gruzowisku lub w muzeum dobrej zmiany

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
7 lat temu

Złodzieje sami kasy nie wyłożą więc pewnie powołają kolejną spółkę do "ratowania pomników" gdzie zmuszą SSP do zapłaty określonej kwoty. A potem "nie podnosząc podatków" wprowadza "opłatę pomnikową".

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
7 lat temu

Pomnikami nie wygrywa się wyborów. Poza tym z całym szacunkiem dla Lecha, aż tak wybitny nie był.

0

Zglos komentarz

Reklama