Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
jokerdisco 😏 Szyderca
7 lat temu

siedzieć to będzie kto "inny" ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Ziobro ma akurat poziom nadzwyczajne kasty, prywata to u niego normalność. Sa siebie warci, miernota reformuje beton.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
7 lat temu

Minister zero zaczyna sie denerwowac bo tym razem trybunal stanu bedzie bezlitosny. Ostatnio wszystkim oszolomom PISowskim zaczyna siadac psycha, pieknie na to sie patrzy :-)

0

Zglos komentarz

M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A taki pomiot czerwonego chama, nie będzie siedzieć...

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
7 lat temu

Odejdz od lustra i sie nie obrażaj.

0

Zglos komentarz

Reklama