Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Co Cię dziwi, politycy na tych taśmach mówili po prostu prawdę, co inaczej im się nie zdarza. Nie ma co się oburzać, takie są realia życia. Wkurzać się można tylko na to że jak PiS grał taśmami to dobrze, a w drugą stronę to już "odgrzewany kotlet".

0

Zglos komentarz

G
gruby 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Mateusz łaskawy.

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
7 lat temu

W tym przypadku to trzeba się z Morawieckim zgodzić. Denerwuje mnie sponsorowanie takiego Lewandowskiego, Dody, Kubicy, czy innych gwiazdek, celebrytów i sportowców. Później te wszystkie firmy sponsorujące doliczają nam ten sponsoring do kosztów produktu.

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku, dziadek się śmiał, to samo miał!

0

Zglos komentarz

Reklama