Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Od czasów rządu PISuaru numizmatycy przestali zbierać monety. Bo NBP wydaje same monety z żołnierzami wyjętymi. Nit tego nie chce kupować nawet przy nakładzie 15tyś. A wcześniej wszystkie monety łykano przy nakładach 80 tyś. PIS zepsół nawet polskie monety! Bo je tak upolitycznił jak TVP.

Od czasów rządu PISuaru numizmatycy przestali zbierać monety. Bo NBP wydaje same monety z żołnierzami wyjętymi. Nit tego nie chce kupować nawet przy nakładzie 15tyś. A wcześniej wszystkie monety łykano przy nakładach 80 tyś. PIS zepsół nawet polskie monety! Bo je tak upolitycznił jak TVP.

0

Zglos komentarz

M
mariusz-marek 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ten stary konus ju? powinien si? przenie?? bli?ej jego Boga.

0

Zglos komentarz

Reklama