Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mowisz o takiej pani "profesor" ktora nie zdobyla tego tytulu??. czy moze takim prokuratorze.. ktory nie chcial ale skazywal a dla niego ksiadz pe****l to zwykly "uzdrowiciel"?.. czy o tym z obrazka powyzej.. a moze o calej tej rzeszy wyznawcow naczelnika "krotkiego".....
mowisz o takiej pani "profesor" ktora nie zdobyla tego tytulu??. czy moze takim prokuratorze.. ktory nie chcial ale skazywal a dla niego ksiadz pe****l to zwykly "uzdrowiciel"?.. czy o tym z obrazka powyzej.. a moze o calej tej rzeszy wyznawcow naczelnika "krotkiego".. a w sumie co za roznica.. masz racje.. "nie maja jej wiele na stanie"..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja wyjechalem za czasow Olka.. zupelnie nie "lemingowy" jestem..ale widze ze PIS pyskatych wchlania.. co jeden to lepszy..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska to najbardziej dumny i zadziorny narod, dlatego macie tylu martwych "bohaterow", jeszcze z czsow szlachty zasciankowej i kosynierow...Teraz polska wies PiSu rzadzi...(kolejny czas bledow u wypaczen)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wlasnie takie osoby glosuja na PiS. on jest ich reprezentantem. i oni sie zgadzaja z tym co napisal i zaglosuja na niego ponownie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętam czasy kiedy wiele osób sfotografowało się z nijakim natrętem o nazwisku Wałęsa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane