Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I nie poznaje swojego miasta na zdjeciach? Jest cholernie zaangażowana w sprawy swojego miasta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ty za to jakUBku pozujesz na Polaka a jestes tylko zapijaczonym,ciotowatym szkockim zulem :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Parówka z widzewa znow sie uaktywniła? Co tam, biedaczku, Zdanowska was rozniosła w pył?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
piyoterku wali mnie zdanowska i tak juz zadluzyla miasto ze nic Łodzi nie pomoze za to mamy pusty dworzec fabryczny za ktorego utrzymanie trzeba placic i nie wiadomo po co rozbudowane lotnisko z ktorego nic nie lata a placic trzeba do tgo pol tunelu ktory mial odkorkoawc miasta i pewnie tak by bylo...
piyoterku wali mnie zdanowska i tak juz zadluzyla miasto ze nic Łodzi nie pomoze za to mamy pusty dworzec fabryczny za ktorego utrzymanie trzeba placic i nie wiadomo po co rozbudowane lotnisko z ktorego nic nie lata a placic trzeba do tgo pol tunelu ktory mial odkorkoawc miasta i pewnie tak by bylo gduby go dokonczyli:):):) pograzyla Łódź rownie skutecznie jak zrobiloby to PO wali mnie to bo ja i zawsze bede mial sie dobrze i smial sie z takich pajacow ja ty:):):
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
piyoterku wali mnie zdanowska i tak juz zadluzyla miasto ze nic Łodzi nie pomoze za to mamy pusty dworzec fabryczny za ktorego utrzymanie trzeba placic i nie wiadomo po co rozbudowane lotnisko z ktorego nic nie lata a placic trzeba do tego pol tunelu ktory mial odkorkowac miasto i pewnie tak by bylo...
piyoterku wali mnie zdanowska i tak juz zadluzyla miasto ze nic Łodzi nie pomoze za to mamy pusty dworzec fabryczny za ktorego utrzymanie trzeba placic i nie wiadomo po co rozbudowane lotnisko z ktorego nic nie lata a placic trzeba do tego pol tunelu ktory mial odkorkowac miasto i pewnie tak by bylo gdyby go dokonczyli:):):) pograzyla Łódź rownie skutecznie jak zrobiloby to PO wali mnie to bo ja i tak zawsze bede mial sie dobrze i smial sie z takich pajacow ja ty:):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ty za to jakUBku pozujesz na Polaka a jestes tylko zapijaczonym,ciotowatym szkockim zulem :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane