Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak wieźli bronka myśliwego z wonsem to też mieli wypadek, przejechali niepełnosprawną zakonnicę w ciąży na pasach tylko w mediach zapomnieli o tym napisać .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zawsze jakiś de**lek musi wypalić z tekstem typu... nooo booo jak wiezli Bronka... albo, jak rządziło PO... ty ku.wa im****lu je.any, bys sobie mógł podarować, pisowski niedorozwoju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@casablanca321 wejdź na krzesło jak bronek i skocz na ten pusty baniak ,bedzie o jednego id**te mniej .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rowerkami nie łaska. Są przecież nowe, wypasione ścieżki rowerowe. Szybko, zdrowo i w miarę bezpiecznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spoko, Tylko to jest lekcja dla Polaków, że nawet jak Ci na czołowe baran wyjedzie, to będzie Twoja wina amen.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnijmy jak wyglądały wyjazdy prezydenta Bronisława Komorowskiego na polowania. Jak to wyglądało? Przypomnijmy jak koło Budy Ruskiej rozbity został samochód rządowy, ponieważ kierowali nim nietrzeźwi funkcjonariusze.W 2016 było 24 kolizje. W 2015 również. W 2014 było 26. Np. kolizja samochodu z...
Przypomnijmy jak wyglądały wyjazdy prezydenta Bronisława Komorowskiego na polowania. Jak to wyglądało? Przypomnijmy jak koło Budy Ruskiej rozbity został samochód rządowy, ponieważ kierowali nim nietrzeźwi funkcjonariusze.W 2016 było 24 kolizje. W 2015 również. W 2014 było 26. Np. kolizja samochodu z prezydentem Komorowskim. Do takich kolizji dochodzi i będzie dochodzić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@ariel71 ty opłacany PO-wski de**lu, tacy oni z PISU jak i z Parrti Oszustów, ale skąd taki kr***n może coś wiedziec o agencjach rządowych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane