Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bubek666 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Sa równi i równiejsi :P

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
7 lat temu

Hanka też ma w du..pie sądy. Tol jest elyta 3 rp

0

Zglos komentarz

P
PapierowyKrasnal 😏 Szyderca
7 lat temu

Yyy ... Jakie sądy? Ludowe? ;p

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

Po pierwsze dopiero pojechała na łikend, a po drugie w Sądach to się jescze nasiedzi!

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
7 lat temu

Nikt nie napisał Oborowej co ma gadać a szkoda bo byłaby niezła wiocha .

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
7 lat temu

Piotrowicz będzie "obrońcą z urzędu", a Zbysiu uniewinni. W razie czego Patryk poprowadzi komisję śledczą i wszystko będzie cacy.

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

czyli : Becia dała PIIIZDY ze strachu.... cóżsię spodziewaćpo sołtysowej świni bez honoru ????

0

Zglos komentarz

Reklama