Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

to co Pani tu napisała to prawda ale to zrozumieją tylko ludzie którzy pracują w mundurze i ich rodziny.

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Chwila porypało was? Gdzie tu wiocha? samo życie!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Wiocha dla pisu

0

Zglos komentarz

A
aslab 💩 JP 100%
7 lat temu

Zawsze mozna isc do biedry no ale ten wiek emerytalny, biedni policjanci.

0

Zglos komentarz

N
nick007 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To idź na policjanta a nie pier... głupoty.

0

Zglos komentarz

L
Leszy 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W pracy ci nie wychodzi? Rzuć pracę. O co chodzi?

0

Zglos komentarz

R
ribeiro 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jasne wszyscy mogą to rzucić, iśc na budowę, do biedry itop. Tylko na ich miejsce nie ma NIKOGO chetnego na tą pracę. Więc zanim napiszecie podobne głupoty zastanówcie się kto was będzie chronił jak ich zabraknie.

0

Zglos komentarz

M
max1959 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Oni ludzi nie bronią tylko gnębią. Taka jest prawda. Więc mogą być na budowie , różnicy nie będzie.

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
7 lat temu

Czemu sie nie zwolni z tej złej firmy????pywaciarze czekaja...

0

Zglos komentarz

B
bifidus11 💩 JP 100%
7 lat temu

Jacy oni są biedni. nieroby pie-lone. a co do tego żeby sie przyjac do policji to niestety trzeba miec dobre plecy albo dac spora łapówke.

0

Zglos komentarz

R
ribeiro 🌾 Wieśniak
7 lat temu

wystarczy zdać testy. Ale do tego potrzeba trochę inteligencji i sprawności, której sądząc po komentarzu Ci zabrakło

0

Zglos komentarz

Reklama