Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Godlewskie powinny tam w narodowych lateksach "odcostam" hymn. Godlewskie i PiS dobrze sie uzupelniaja;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brakuję jeszcze Dody żeby poślady pokazała i mamy komplet id****w.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tępe lewusy może teraz wy postawicie pomnik kierownika Brukselskiej szatni, odpowiednie miejsce to oczyszczalnia ścieków. Miejsce idealne dla tak zasłużonego dla Polski wielkiego zdrajcy,kłamcy, przyd**asa makreli. A teraz piana w pyskach niedorozwiniętych zwolenników pucybuta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nazwa użytkownika: Srusk Wiek: 64 Płeć: kobieta GG: skype: tlen: Tropi absurdy od: 2018-11-12 11:18:11 SUMA PUNKTÓW: -1 Absurdów na głównej: 0 Absurdów w poczekalni: 0 Absurdów w archiwum: 0 Punktów za absurdy: 0 Komentarzy: 0 Punktów za komentarze: -1 Punkty rangi...
nazwa użytkownika: Srusk Wiek: 64 Płeć: kobieta GG: skype: tlen: Tropi absurdy od: 2018-11-12 11:18:11 SUMA PUNKTÓW: -1 Absurdów na głównej: 0 Absurdów w poczekalni: 0 Absurdów w archiwum: 0 Punktów za absurdy: 0 Komentarzy: 0 Punktów za komentarze: -1 Punkty rangi: -1 WITAM NOWEGO "SZYDERCE"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nissin co by było gdyby nie było wiochy?! Cały czas spędzali byś żebrząc pod sklepem za piwo i zbierając kepy do palenia niedorozwoju,cioto lewacka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już mo**y pełne wściekłej piany?! Zaszczepić się paprochy niemyte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha! Czym jest ta "wspaniala" Polska w Europie i na swiecie? Propaganda nacjonalistyczna PiS/ONR/Rydzyka, mowi ze to najwspanialszy kraj i narod...Co Wy na to? A miliony uciekaja do tej paskudnej Europy i juz nie wracaja...(kazda rodzina ma juz kogos za granicami, tego raju Kaczynskiego...
Hahaha! Czym jest ta "wspaniala" Polska w Europie i na swiecie? Propaganda nacjonalistyczna PiS/ONR/Rydzyka, mowi ze to najwspanialszy kraj i narod...Co Wy na to? A miliony uciekaja do tej paskudnej Europy i juz nie wracaja...(kazda rodzina ma juz kogos za granicami, tego raju Kaczynskiego/ONR i Rydzyka) Hahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane