Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zastanowmy sie spokolnie, czym jest obecnie ta wspaniala Polska,(100 lat niepodleglosci) w Europie i na swiecie dzieki rzadom PiSu, Rydzyka i nacjonalistom ONR I MW? Kto popiera ten wspanialy , szowinistyczno nacjonalistyczny narod? Moim zdaniem nikt!!! A co Wy sadzicie? A Polacy dalej uciekaja do t...
Zastanowmy sie spokolnie, czym jest obecnie ta wspaniala Polska,(100 lat niepodleglosci) w Europie i na swiecie dzieki rzadom PiSu, Rydzyka i nacjonalistom ONR I MW? Kto popiera ten wspanialy , szowinistyczno nacjonalistyczny narod? Moim zdaniem nikt!!! A co Wy sadzicie? A Polacy dalej uciekaja do tej "paskudnej Eyropy", zastepuja ich obywatele Ukrainy i dzieki nim, Polska jest dalej krajem wschodniej Europy i krajem, taniej sily roboczej...A wiesniacy PiSu, dalej sie bogaca z Waszych podatkow...Zapozyczyli kraj i Wasze dzieci beda to placily.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak już, to dołączy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane