Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dojna to ona już nie jest ,szmaty z PO-PSL już ją tak wydoili że nie wiele zostało
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nazwa użytkownika: sumisko3 Wiek: 37 Płeć: mężczyzna GG: skype: tlen: Tropi absurdy od: 2018-11-18 01:59:21 SUMA PUNKTÓW: -1 Absurdów na głównej: 0 Absurdów w poczekalni: 0 Absurdów w archiwum: 0 Punktów za absurdy: 0 Komentarzy: 1 Punktów za komentarze: -1 Punkty...
nazwa użytkownika: sumisko3 Wiek: 37 Płeć: mężczyzna GG: skype: tlen: Tropi absurdy od: 2018-11-18 01:59:21 SUMA PUNKTÓW: -1 Absurdów na głównej: 0 Absurdów w poczekalni: 0 Absurdów w archiwum: 0 Punktów za absurdy: 0 Komentarzy: 1 Punktów za komentarze: -1 Punkty rangi: -1 WITAM TROLLA PiSu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Caleanka wam wszystkim już mózgi wybieliła ta stronka,zwykły ból zwieraczy czy fakt że ktoś ma inne zdanie niż towojej nie pozwala przejść obojętnym! Od góry do dołu PiS.PiS.PiS.Sutanna.PiS.PiS.Wincyj data wincyj!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drobna pomyłka to jest slogan ludzi z PO i PSL .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane