Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
artstr ⚔️ Jedi
7 lat temu

Brawo Ostrołęka.Krok po kroku przywrócimy normalność w tym chorym kraju

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Od katechety do polityka. Całe życie pasożytuje na Polsce. Pewnie wróci do katechezy niestety. Powinniśmy wycofać religie ze szkół i niech bierze się za uczciwą robotę!!!

0

Zglos komentarz

Reklama