Polska największa ofiara drenażu mózgów w unii
przez
AB67
— 7 lat temu
Straciliśmy? A kto jest to "my"? A może 5oo tys. ma teraz po prostu lepiej? Czy to źle?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiedziałem, że aż tylu wysokiej klasy specjalistów socjologii, turystyki, kulturoznawstwa i europeistyki mamy (mieliśmy) w Polsce.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane