Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Kanapki z łososiem i kawiorem, a na benzyne to chyba nie miał przy sobie bo pewnie kierowca płacił. Bóg w postaci moherów i emerytów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
urzekła mnie jego historia.Mógł jeszcze wspomnieć jak będąc mieszkańcem Olkusza pracował w OFNE i przyklejał uszy do nocników
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak czasami czytam o Rydzyku i myślę: "Czy Jezus, który mówił: "sprzedaj wszystko, co masz, rozdaj biednym i podążaj za mną" będzie patrzył na tego człowieka łaskawym okiem na Sądzie Ostatecznym?"... Bo dla mnie ten człowiek to czysta paranoja - Rydzyk, nie Jezus, żeby było jasne...
Tak czasami czytam o Rydzyku i myślę: "Czy Jezus, który mówił: "sprzedaj wszystko, co masz, rozdaj biednym i podążaj za mną" będzie patrzył na tego człowieka łaskawym okiem na Sądzie Ostatecznym?"... Bo dla mnie ten człowiek to czysta paranoja - Rydzyk, nie Jezus, żeby było jasne ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane