Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
futrzak-ol 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To są chłodnie a to jest para wodna.

0

Zglos komentarz

K
kocilka 🏹 Łowca
7 lat temu

Tak, chłodnia kominowa, ale wszyscy-wincej smogu kuźwa.

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

głupek jak każdy PiSdzielec........

0

Zglos komentarz

A
ascorp 🌾 Wieśniak
7 lat temu

buahahha dobra propaganda nie jest zła... porównaj sobie ile Niemcy spalają węgla a ile Polska....

0

Zglos komentarz

A
arteck ⚔️ Jedi
7 lat temu

Tylko ciekawe, że gdy spojrzysz na mapę zanieczyszczenia powietrza w Europie Niemcy są zielone a u nas niemal wszędzie czerwony kolor?

0

Zglos komentarz

Reklama