Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To ja nawet w psa nie wjechałem bo widząc osobę z psem zwalniam. A raz na 1000 razy pies wybiel prosto pod auto. Ale wyhamowałem bo byłem na to przygotowany. A ten PISowski pacan wjechał w dzieci bo ma na ludzkie zycie wyje***e. Dla niego ważne tylko to ze on jest przy żłobie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To cud, że w tym wypadku nikt nie zginął. Rozpędzone auto, którym kierował poseł Piotr Babinetz (49 l.) wjechało z impetem w trzech chłopców. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie! – Dalsze czynności będą prowadzone w ramach postępowania wykroczeniowego – poinformował nas Z...
To cud, że w tym wypadku nikt nie zginął. Rozpędzone auto, którym kierował poseł Piotr Babinetz (49 l.) wjechało z impetem w trzech chłopców. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie! – Dalsze czynności będą prowadzone w ramach postępowania wykroczeniowego – poinformował nas Zbigniew Piskozub (56 l.), prokurator rejonowy w Brzozowie. Teraz to policja sprawdzi czy Babinetz odpowiada za „spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. O wypadku nie ma mowy, bo choć poseł PiS wjechał w chłopców, biegły zakwalifikował ich obrażenia jako lekki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane