Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Co się dziwić. Tępota wyborców PiS przekłada się na poziom intelektualny ich wybrańców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czyli zapowiedzi rządu że nie zdrożeje prąd to ty przekręcasz i myślisz , że zdrożeje . To nie twoja partia teraz rządzi , która tak wynegocjowała w UE pakiet klimatyczny , że ceny powinny wzrosnąć . Tu teraz rządzi PIS , który wywiązuje się z obietnic wyborczych. Trudno mówić o poziomie intelektual...
czyli zapowiedzi rządu że nie zdrożeje prąd to ty przekręcasz i myślisz , że zdrożeje . To nie twoja partia teraz rządzi , która tak wynegocjowała w UE pakiet klimatyczny , że ceny powinny wzrosnąć . Tu teraz rządzi PIS , który wywiązuje się z obietnic wyborczych. Trudno mówić o poziomie intelektualnym wyborców PO+PSL skoro dalej wierzą że to najlepsze co może spotkać Polskę to powrót Tuska do władzy. Skoro nie chcesz +500, dopłat do leków +75, dopłat do prądu , wzrostu emerytur i stawki godzinowej , dywidend z np. ORLENu , chcesz dobrze dla złodziei VATu i paliwa ,głosuj na Tuska .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie masz kasy? weź kredyt :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kolejna już kondomicka wstawka typu dorysuję komuś na foto wąsy okulary i brodę i będzie niesamowicie śmieszne, ij lewackie przygłupy żal mi was
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba zmienić pracę i wziąć kredyt.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane