Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Towarzysz Zieliński sam w sobie jest jedną, wielką WIOCHĄ obsypaną konfetti.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"W 2018 policjanci z Suwałk za pośrednictwem mediów zarzucili Zielińskiemu, że "zrobił z suwalskiej policji prywatny folwark, a z policjantów - parobków". Policjanci wymieniali m.in. całodobową ochronę jego domu, konieczność "udawania BOR na oficjalnych spotkaniach ministra"...
"W 2018 policjanci z Suwałk za pośrednictwem mediów zarzucili Zielińskiemu, że "zrobił z suwalskiej policji prywatny folwark, a z policjantów - parobków". Policjanci wymieniali m.in. całodobową ochronę jego domu, konieczność "udawania BOR na oficjalnych spotkaniach ministra" oraz upolitycznienie polityki kadrowej." - wikipedia.org
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale lęk pozostał dopiero co będzie jak już spadnie ze stołka ministra ..... aż strach pomyśleć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niech sobie knur wynajmie prywatną agencję ochrony i niech za nią płaci ze swojej pensji....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki kozak? A martwej głowy się boi. Niedługo ich głowy po rowach będą leżeć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane