Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
.... i tak samo skoncza jak poprzednicy ze slusznie minionej epoki. Po tym zaplacimy za ta zabawe wszyscy. Jedynie mam nadzieje ze nie bedzie glupich pomyslow typu gruba kreska i nic sie nie stalo tylko twarde rozliczenie konwiskaty i zasłużony przymusowy odpoczynek w odpowiedniej placówce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Patole +500, mohery i rycerze ortalionu będą walczyć po stronie PISowskich komuchów wiec będzie ciężko tym bardziej że Ci pierwsi ciągle się mnożą i tworzą nowy elektorat dla dojnej zmiany.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No z pasorzytam i naszymi dumnymi patriotami wygrać będzie ciężko a co do mocherow to ten elektorat powoli wybiera ... co do wyborów to powinni głosować ludzie pracujący ( co wykluczylo by patoli i część patriotów ) do tego limit wieku żeby właśnie taki mocher patrzący w Jarka jak na świętego nie g...
No z pasorzytam i naszymi dumnymi patriotami wygrać będzie ciężko a co do mocherow to ten elektorat powoli wybiera ... co do wyborów to powinni głosować ludzie pracujący ( co wykluczylo by patoli i część patriotów ) do tego limit wieku żeby właśnie taki mocher patrzący w Jarka jak na świętego nie głosował no i jeszcze przy kartach mini test IQ ( co wyklucza resztę patriotów i patoli)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Durne pisowskie komuchy!! Cenzury się zachciewa bo jeszcze ktoś prawdę powie lub co gorsza pokaże.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane