Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Dajcie spokój adasiowi michnikowi bo się przez to czuje jak jakala w radio
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
arachnea : co nie napiszesz to minysy....jesteś aż tak tępą dzidą ??? quuurwa kr***nka......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Michnik ty szmato kilka lat przesiedział w pierdlu walcząc z komunizmem. Do pięt mu s**o nie dorastasz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Michnik to kilka lat przesiedział w pierdlu walcząc z komunizmem. Do pięt mu nie dorastasz!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bigmarkus: Jeden Michnik "opozycjonista", drugi to zbrodniarz stalinowski. O którym piszesz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Patostreamerzy też mają dużo lajków, może by tak wziąć ich rządu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bigmarkus: A interesowałeś się co robił Adam Michnik zanim trafił do pierdla? Był aktywnym członkiem Hufca Walterowskiego prowadzonego przez Jacka Kuronia. A potem próbował naprawiać komunizm w ramach Klubu Krzywego Koła, czy Klubu Poszukiwaczy Sprzeczności. I za to trafił do pierdla. Teraz to każd...
bigmarkus: A interesowałeś się co robił Adam Michnik zanim trafił do pierdla? Był aktywnym członkiem Hufca Walterowskiego prowadzonego przez Jacka Kuronia. A potem próbował naprawiać komunizm w ramach Klubu Krzywego Koła, czy Klubu Poszukiwaczy Sprzeczności. I za to trafił do pierdla. Teraz to każdy mówi, że walczył z komunizmem, a swego czasu korzystał, ile wlezie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane