Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Widzisz komuszku za rubelkowe srebniki ty pewnie piszesz te kłamstwa z miłości do Polski???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od komuszkow to se mów do Kaczyńskich którzy kiszczakowi z dziubka spijali, złamasie jeden
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W życiu nie ma przypadków. Nijaki Falenta ma firmę handlującą rosyjskim węglem. Zleca nagrywanie rozmów polityków . Nagrania dziwnie wyciekają do prasy. PO-PSL przegrywa wybory. Wygrywa PiS. Import rosyjskiego węgla wzrasta do gigantycznych rozmiarów. Przypadkowo tylko Falenta i jego podwykonawcy s...
W życiu nie ma przypadków. Nijaki Falenta ma firmę handlującą rosyjskim węglem. Zleca nagrywanie rozmów polityków . Nagrania dziwnie wyciekają do prasy. PO-PSL przegrywa wybory. Wygrywa PiS. Import rosyjskiego węgla wzrasta do gigantycznych rozmiarów. Przypadkowo tylko Falenta i jego podwykonawcy siedzą. Ci co odnieśli największe korzyści z afery są niewinni i rządzą krajem. Wśród nich jest Antoni i syn Konrada. Przypadek ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak zgodnie z linia partyjną walczymy z zieloną energią bo jest gender, lewacka i zachodnia oraz promujemy nasze narodowe węglowe elektrownie tym bardziej potrzebujemy ruskiego wegla
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane