Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Za 9 m-cy pisdzielcy stracą większość w Sejmie i z hukiem wypadną z ciepłych stołeczków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A chcesz się założyć że tak nie będzie???? Mafia kościelno-Rydzykowo-Pisowska nie odpuści bo wie doskonale, że to dla nich byłby dramat finansowy. Tysiącom ludzi dochody wzrosły o kilkaset procent. Po trupach a nie dadzą sobie tego zabrać. Do tego dochodzi armia patoli żyjących z 500+. I uskłada si...
A chcesz się założyć że tak nie będzie???? Mafia kościelno-Rydzykowo-Pisowska nie odpuści bo wie doskonale, że to dla nich byłby dramat finansowy. Tysiącom ludzi dochody wzrosły o kilkaset procent. Po trupach a nie dadzą sobie tego zabrać. Do tego dochodzi armia patoli żyjących z 500+. I uskłada się tyle głosów że będą dalej rządzić. Tym bardziej że znowu połowa ludzi oleje i nie pójdzie głosować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te usteczka Jareczka stworzone jakby do......interpretacja zależy od poglądów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane