Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
7 lat temu

Obstawiam, ze putin im wódkę sponsorował... Tanczą jak im władek zagra

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

nie putin się narąbał bo boi się kaczora.nie żebym był za władimirem ale takie newsy mnie rozpierdzielają.

0

Zglos komentarz

L
lagosman 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Prostaki

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
7 lat temu

I h.j życie Putina legło w gruzach.

0

Zglos komentarz

Reklama