Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nic do niego nie miałem ale twoje komentarze i wstawki podpadają pod paragraf...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poznajesz ? robson1966 - Pokaż absurdUsuń Ocena: 1 (glosow:1) 2018-12-04 14:37:01 takim jak ty powinni palce poucinać ....prostaku robson1966 - Pokaż absurdUsuń Ocena: -3 (glosow:9) 2018-10-13 18:46:46 mo**y w kubeł lewackie kmioty bo po wyborach was pozamykam robson1966 - Pokaż absurdUsuń Oc...
Poznajesz ? robson1966 - Pokaż absurdUsuń Ocena: 1 (glosow:1) 2018-12-04 14:37:01 takim jak ty powinni palce poucinać ....prostaku robson1966 - Pokaż absurdUsuń Ocena: -3 (glosow:9) 2018-10-13 18:46:46 mo**y w kubeł lewackie kmioty bo po wyborach was pozamykam robson1966 - Pokaż absurdUsuń Ocena: -8 (glosow:36) 2018-10-10 17:28:20 nienawidzę tego pa**ha,publicznie bym go wychłostał a karę dowalił bym za całokształt o wiele wyższą.. Starczy czy mam dalej szukać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane