Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Załączyłem telewizor Adamowicz.Załączyłem radio Adamowicz.Załączyłem komputer Adamowicz.Palki już q..a nie załaczałem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński ukazał mi się nawet w mikrofalówce,ale to nie było naprawdę moje marzenie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo jak ktoś widzi fale wielkiej częstotliwości, to znaczy że ma mózg zlasowany przez tvn-ek, goowno wybiórcze i lisi kwik.Przypadek nie uleczalny.Jak to pisał Haszek w ,,Dzielnym wojaku Szwejku"-NOTORYCZNY ID***A.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co mam zrobić ,jak na widok tego człowieka dostaje odruchu wymiotnego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja chciałbym zobaczyć koncert Madonny w Polsce do którego nie dopłaci państwo tak jak za PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
qrwa nie wierzę!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
„W związku z publikacją komentarza mojego autorstwa pod zamieszczonym materiałem (zdjęciem, filmem) , chciałbym oświadczyć, iż komentarz ten nie miał na celu obrazy czyichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, rasowych czy narodowościowych. Wyrażam ubolewanie, jeżeli ktokolwiek pocz...
„W związku z publikacją komentarza mojego autorstwa pod zamieszczonym materiałem (zdjęciem, filmem) , chciałbym oświadczyć, iż komentarz ten nie miał na celu obrazy czyichkolwiek uczuć, w szczególności religijnych, rasowych czy narodowościowych. Wyrażam ubolewanie, jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony jego treścią. Komentarz należy traktować wyłącznie jako emocjonalną reakcję na treści zawarte w materiale.” jk 112
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane