Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jestem przeciwnikiem kolesiostwa, ale niech mi ktoś pokaże chociaż jedną ekipę, która robiła inaczej. Każde grabie grabią do siebie, taka prawda. I od razu zaznaczam, że zwolennikiem Pis-u nie jestem, więc proszę nie posądzać mnie o ich obronę. Staram się tylko być obiektywny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co innego wypić piwo, dwa dziennie, albo zaszaleć w piątek lub sobotę, a co innego chlać jak św***a dzień w dzień. Nie czujesz tej jakże subtelnej różnicy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Balbina, a powiedz mi, której to z ekip rządzących wystarczały te twoje przysłowiowe 2 piwa dziennie, bo przepraszam cię najmocniej, ale takiej nie pamiętam, a żyję pół wieku. No chyba że za krótko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale stacje Orlenu prowadzone są na zasadzie franczyzy... wpiszcie sobie w internety.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak by to było "za PO-PSL" została by szefem zarządu w ORLEN ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane