Reklama
I tak powinno być  ale niestety nie będzie.

I tak powinno być ale niestety nie będzie.

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
L
lalecznik 🌟 Padawan
7 lat temu

Korupcja i nepotyzm są zawsze związane z ustrojami utokratycznymi. Im większa władza w rękach jednego człowieka, tym więcej prywaty, koneksji rodzinnych. PRL był skorumpowany. Skoro wracamy do PRL, to dlaczego miałoby być inaczej?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Nic nowego, zawsze byla...tradycja narodowa.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Ten kto postawil minus niech napisze, kiedy w Polsce nie bylo korupcji i kolesiostwa...

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
7 lat temu

Kara śmierci za korupcję?!? Przecież najpóźniej po roku by nam "polityków" zabrakło.

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
7 lat temu

Marzenie ściętej głowy...

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
7 lat temu

Józek,wróć..........

0

Zglos komentarz

Reklama