Reklama
Znalazły się kanapki zrabowane dzieciom za czasów PO

Znalazły się kanapki zrabowane dzieciom za czasów PO

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
7 lat temu

Wiosny jeszcze nie będzie niedźwiedzia się dokarmia

0

Zglos komentarz

D
Diadia1965 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Skoro zrabowane za czasów PO, a pani z obrazka jest z PiS, to jak to powiązałeś Holmesie?

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
7 lat temu

Dość prostego toku myślenia, który to powiązał i tak byś nie pojął, więc nie musisz się wysilać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Bardzo prosto. Ci z PiS-u kradli wtedy i kradną teraz tyle że teraz to już na bezczelnego. Jełopom popierającym PiS przeszkadzały ośmiorniczki za 1300 zł. anie przeszkadza im obecne złodziejstwo wielokrotnie większe. Taki to poziom pisowców. Sprzedali się za 500zł jak tania dz***a.

0

Zglos komentarz

D
Diadia1965 🌾 Wieśniak
7 lat temu

muchomorro - Tok myślenia jest prosty: wstawić cokolwiek, aby na PiS, to akurat pojąłem i dlatego napisałam co napisałem, ale widać pojecie ironii jest Ci obce. Akurat co do tej pani prawdopodobnie mamy podobne poglądy, ale mem nie może za bardzo "ciągnąć lipą", bo nie zadziała. Kumasz?

muchomorro - Tok myślenia jest prosty: wstawić cokolwiek, aby na PiS, to akurat pojąłem i dlatego napisałam co napisałem, ale widać pojecie ironii jest Ci obce. Akurat co do tej pani prawdopodobnie mamy podobne poglądy, ale mem nie może za bardzo "ciągnąć lipą", bo nie zadziała. Kumasz?

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

ta locha wiecznie żre......

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
7 lat temu

... brak seksu

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
7 lat temu

Posłanka Nowoczesnej o jedzeniu w Sejmie: To był BŁĄD

0

Zglos komentarz

O
otomin 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Że takie coś udziela się społecznie, najgorsze jest to że udaje mądro Panią profesor. Polska i obecny rząd.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
7 lat temu

piszesz o swojej maciorze czy o posłankach nowoczesnej żrących w ławach poselskich wpisz przygłupie : "Posłanka Nowoczesnej o jedzeniu w Sejmie: To był BŁĄD" i nie ulewaj szamba z ryja na oślep

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
7 lat temu

proponuję części kondomickich de**li (część ulewa szambo z pysków za kasę) wpisać :Posłanka Nowoczesnej o jedzeniu w Sejmie: To był BŁĄD

0

Zglos komentarz

V
volf-ram 🌾 Wieśniak
7 lat temu

jak widzimy powyżej, typowy pisowski wyborca jest typowy :)

0

Zglos komentarz

V
vegeta89 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gdzie się podziały zdjęcia jak świnki z nowoczesnej jedzą w sejmie? Nie ma? Bo nie wygonie

0

Zglos komentarz

Reklama