Reklama
Reklama

Komentarze

9
T
TosiD 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Widzę ze przed wyborami pełowcy rzucają kamieniem w każdego dinozaura byle udowodnić ze tylko poko jest właściwym wyborem.

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
7 lat temu

Już zapomnieli jak pluli ną Unię teraz euro już im nie śmierdzi

0

Zglos komentarz

Z
z7eb 🌾 Wieśniak
7 lat temu

El Duce

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
7 lat temu

I pidowski troll znowu się zesrał

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

Kukiz to taka ku@wa sprzedajna .

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
7 lat temu

Bo ty tak mówisz? A co znaczy słowo trolla?

0

Zglos komentarz

M

a Po z Niemcami to mogło po**by

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

A co w tym złego ? ? :D lol ? Za co ma być im wstyd ?

0

Zglos komentarz

H
henek18 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jest mi wstyd

0

Zglos komentarz

H
harymd 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Wstyd.Przepraszam.

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
7 lat temu

Hehehe, dlaczego miałoby im być wstyd?? Co ci ten Kukiz przeszkadza? Jeden z niewielu, którzy - dla odmiany - starają się zapracować na swoje uposażenie. Ma być wstyd, bo nie pieje z zachwytu nad PO?? Komuś się tu obwody przegrzewają, jak chce znów Donalda przy władzy... Krótka pamięć. Jak znów się...

Hehehe, dlaczego miałoby im być wstyd?? Co ci ten Kukiz przeszkadza? Jeden z niewielu, którzy - dla odmiany - starają się zapracować na swoje uposażenie. Ma być wstyd, bo nie pieje z zachwytu nad PO?? Komuś się tu obwody przegrzewają, jak chce znów Donalda przy władzy... Krótka pamięć. Jak znów się zbłaźni, to potem będziecie znów piali z zachwytu nad JarKaczem. OMFG, co za motłoch.

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

facet bez jaj zniesie jajo tak gdzie widzi zysk,zysk dla siebie ciebie i większość polaków ma z tyłu.takiej partii mi nie potrzeba.

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
7 lat temu

Gdzie ten jego zysk,się pytam?? Gdzie?? W koalicję nie poszli, stanowisk nie wzięli, subwencji też nie pobrali - doceń to mundziole jeden, bo wielu takich nie ma! Kasę to on miał lepszą z muzycznej sceny akurat. A ci co się sprzeniewierzają, też już odpełźli. Głosuj więc dalej na PO-PiS!

Gdzie ten jego zysk,się pytam?? Gdzie?? W koalicję nie poszli, stanowisk nie wzięli, subwencji też nie pobrali - doceń to mundziole jeden, bo wielu takich nie ma! Kasę to on miał lepszą z muzycznej sceny akurat. A ci co się sprzeniewierzają, też już odpełźli. Głosuj więc dalej na PO-PiS!

0

Zglos komentarz

Reklama