Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie tędy droga człowieku. Orban broni interesow swojego kraju i poleciał bo mógł. A niejaki p.o. premiera Morawiecki się skompromitował, dał zmieszać Poskę i Polaków z błotem robiąc przy okazji z Iranu nowego wroga Polski, mimo że ci byli przyjaźni nam, a teraz dla podczyszczenia wizerunku wobec głu...
Nie tędy droga człowieku. Orban broni interesow swojego kraju i poleciał bo mógł. A niejaki p.o. premiera Morawiecki się skompromitował, dał zmieszać Poskę i Polaków z błotem robiąc przy okazji z Iranu nowego wroga Polski, mimo że ci byli przyjaźni nam, a teraz dla podczyszczenia wizerunku wobec głupców niby pokazał charakter. Ale nistety żydzi zdążyli znów nas zwyzywać i poniżyć w świecie a potem że niby nasz (nie)rząd źle zinterpretował wypowiedź. Ale już się stało...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest ośle zdjęcie z 2018 r .skąd się takie niedojebki biorą ehhh
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane