Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uczmy się od Irlandii jak zwyciężać mamy , oni problem z kościołem katolickim mają rozwiązany :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przyjmują zgłoszenia od duchownych o nadużyciach seksualnych dzieci wobec nich .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto normalny idzie do seminarium? To wiejscy nieudacznicy nie nadajacy sie do normalnego zycia w spoleczenstwie. Podobnie jest z kobietami, oddawanymi do zakonu. Tacy ludzie chca uczyc dzieci moralnosci i etyki...podobnie jak reszte spoleczenstwa!Z seminarium wychodza alkoholicy, homoseksualisci, pe...
Kto normalny idzie do seminarium? To wiejscy nieudacznicy nie nadajacy sie do normalnego zycia w spoleczenstwie. Podobnie jest z kobietami, oddawanymi do zakonu. Tacy ludzie chca uczyc dzieci moralnosci i etyki...podobnie jak reszte spoleczenstwa!Z seminarium wychodza alkoholicy, homoseksualisci, pe****le i ludzie z problemami psychicznymi. W imie celibatu, maja kochanki, prostytutki i nieslubne dzieci! Przed takimi ludzmi klekacie i spowiadacie sie im ze swoich slabosci...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane