Reklama
Reklama

Komentarze

11
N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Teraz to Rydzyk i Kaczynski postanawiaja, gdzie fiskus ma zagladac. Nowa arystokracja polskiego proletariatu...Kraju wschodniej Europy, na peryferiach europejskiej cywilizacji.

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
7 lat temu

Wolna amerykanka ;)

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

No niby wolna, Rydzyk tam nie rzadzi...

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
7 lat temu

Tadzio bierze odsetki tylko.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Korupcja za rzadow PiSu rosnie, "Polska, zdobywając 60 punktów, znalazła się na 36. miejscu. To spadek o siedem oczek. Przed rokiem byliśmy na 29. pozycji (62 punkty). Wyprzedzają nas m.in. Niemcy, które uplasowały się na 12." - dorzeczy.pl

0

Zglos komentarz

R
ravenlord 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To nie dziwne, w końcu na posadach są przygłupy i przyd**asy PiSu po znajomości.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

"Dojna zmiana"

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Tak wygląda dobrą zmiana

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
7 lat temu

120m rezydencja ;) sie usmialem. 120m2 to niewiele wiecej niz normalny garaz. Tak to jest jak dopuszczaja ofiary losu do internetu.

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

I piszesz to z wynajmowanego pokoiku 2x3m bez dostepu do łazienki, ofiaro losu.

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

zatajeniu a mie zataieniu ANALfabeto !

0

Zglos komentarz

V
vince_snd 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Wniosek jeden. Trzeba nakraść tak dużo, aby się fiskus nie czepiał.

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
7 lat temu

To jest demokracja i pluralizm to już jest koniec tego ustroju :):):)

0

Zglos komentarz

M
Mihau2 🌾 Wieśniak
7 lat temu

120 m^2 to nie rezydencja tylko piętrowy domek .

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
7 lat temu

Jeśli ten piętrowy domek stoi na 1,5 ha działce to już jest rezydencja

0

Zglos komentarz

B
buczo108 🌾 Wieśniak
7 lat temu

I dalej myślicie, że żyjecie w wolnym kraju parobki?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Rezydencja 120m uhuhuhuhu to pewnie z 3 baseny ma :) Serio? Takie gó**a wklejacie myśląc że jakiś leming się na to nabierze? Lepiej wklejcie ostatnie sondaże. Wklejcie i płaczcie.

0

Zglos komentarz

M
matys601 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jestem tego samego zdania, w kraju w którym obywatele wstali z kolan, a bezdomni rozdają samochody, 1,5 hektarowa działka nad jeziorem nie robi na nikim żadnego wrażenia. No chyba, że jest się lemingiem żrącym ośmiorniczki, oni tak jak piszesz zapewne się na to nabiorą.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
7 lat temu

...a jest nad czym płakać. Wystarczy sprawdzić ile % dorosłych wyborców wie skąd rząd ma kasę na 500 czy inne wydatki socjalne. A jak nie wie, to potem głosuje na tych co "dadzą".

0

Zglos komentarz

Reklama