Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Przecież nawet Wyborcza pisała że dostaną podwyżki, stażysta niecałe 400, a dyplomowany ponad 500 pln. Jak dalej źle to niech faktycznie robią dzieci, dostaną więcej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To było dobre. Wyborcza oczerniała PIS że rozdaje kasę nauczycielom. A co do samych nauczycieli to branie 3,5 tyś(po10 latach pracy) za 18 godzin pracy w tygodniu a do tego jakieś 4 miesiące wolnego w roku to nie jest źle. Od kilku lat staram sie o posadę nauczyciela zawodu w szkole średniej i nie...
To było dobre. Wyborcza oczerniała PIS że rozdaje kasę nauczycielom. A co do samych nauczycieli to branie 3,5 tyś(po10 latach pracy) za 18 godzin pracy w tygodniu a do tego jakieś 4 miesiące wolnego w roku to nie jest źle. Od kilku lat staram sie o posadę nauczyciela zawodu w szkole średniej i nie moge się dostać bo zatrudniana jest sama rodzina i koledzy obecnie pracujących tam nauczycieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A posłom zamiast diet niech 500+ płacą. Ola dzieci tyle zarobi i przynajmniej coś pożytecznego zrobi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A posłom zamiast diet niech 500+ płacą. Ile dzieci tyle zarobi, przynajmniej coś pożytecznego zrobi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane