Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Oj raczej obstawiał bym wiosnę .

0

Zglos komentarz

S
seth11 🏹 Łowca
7 lat temu

Za poprzedniej koalicji dostałby jeszcze drugiego z przodu, a co najciekawsze był szczęśliwy że to takie nowo europejskie.

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
7 lat temu

Setka widać że za poprzedniej koalicji byłeś podwójnie szczęśliwy. No ale za pis jest lepiej bo za te przyjemności dostajesz pięć stówek.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Za poprzedniej koalicji brałeś do buzi i dawałeś od tyłu ?

0

Zglos komentarz

Reklama