Reklama
Reklama

Komentarze

14
J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

A minusuj sobie pisowski głąbie, was też zminusujemy ale w realu

0

Zglos komentarz

M
magazynsbd 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Pokaź PIT a nie pasek z jednej z trzech szkół w ktorych pracuje.

0

Zglos komentarz

N
niepamietamloginu 💩 JP 100%
7 lat temu

Zaraz, zaraz, ale co ? Znaczy, że pracując w dwóch szkołach, już nie ma 18 godzin, ale 36, i zarabia 5 (teoria oczywiście, bo nie ma szans na 2 pełne etaty) Czyli 5 tyś to dużo dla człowieka z wyższym wykształceniem ? Ile kas skończyłeś ?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Moze jeszcze pełne zeznania podatkowe z ostatnich 10 lat? Może jeszcze pełna lustracja majątkowa do 3 pokolenia wstecz? Takie żądania można mnożyć bez końca

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Smutne jest to, że nauczyciele często nie mogą w pełni poświęcić się pracy, bo muszą dorabiać. W różnych miejscach. Śmieszy mnie np. argument, że udzielają korepetycji. Przecież każdy może to robić w swoim wolnym czasie. Najczęściej robią to studenci, więc idąc dalej tym tokiem rozumowania - wprowa...

Smutne jest to, że nauczyciele często nie mogą w pełni poświęcić się pracy, bo muszą dorabiać. W różnych miejscach. Śmieszy mnie np. argument, że udzielają korepetycji. Przecież każdy może to robić w swoim wolnym czasie. Najczęściej robią to studenci, więc idąc dalej tym tokiem rozumowania - wprowadźmy czesne na studiach dziennych - bo ich stać!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Korki to zreszta osobny skandal. To oznacza ze w szkole źle uczą i trzsba nadrabiać prywatnie

0

Zglos komentarz

C
crazy_daisy 🌾 Wieśniak
7 lat temu

zanim zaczniecie oceniac ze nauczyciel zle uczy zastanowcie sie nad swoimi dziecmi czego ich uczycie. znajomą dzis dziecko w zerowce kutatorium postraszylo bo je za ręke złapala. dzieci olewaja co nauczyciele mowia. staraj sie czlowieku a taki dzieciak ci odpowie z lekcewazeniem. nauczyciele tez maj...

zanim zaczniecie oceniac ze nauczyciel zle uczy zastanowcie sie nad swoimi dziecmi czego ich uczycie. znajomą dzis dziecko w zerowce kutatorium postraszylo bo je za ręke złapala. dzieci olewaja co nauczyciele mowia. staraj sie czlowieku a taki dzieciak ci odpowie z lekcewazeniem. nauczyciele tez maja dosc tego jawnego braku szacunku

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
7 lat temu

Za mało nauczycieli popiera Pis, więc nie opłaca się im cokolwiek dawać. Lepiej zasilić patologię, ona da dobry wynik wyborczy.

0

Zglos komentarz

W
wzium123 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Powiem tak wymiar czasu jak będzie 40 godz nie będzie podwyżka a tak nie powinni nic dostać, nikt nikogo do pracy nie zmusza mogą odejść

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

... mówisz i masz. Odchodzą ale ci najlepsi. Mam dziecko w wieku szkolnym i znam to niestety z doświadczenia

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
7 lat temu

Nie masz pojęcia widzę o pracy nauczyciela. Szlak mnie trafia jak żona przynosi pracę do domu i siedzi do wieczora sprawdzając zeszyty, wypełniając jakieś papiery. Na pewno pracuje więcej niż 40 godzin tygodniowo. A w pracy nie pije kawki i nie pisze pierdół w necie...

0

Zglos komentarz

B
bahamut24 🎖️ Snajper
7 lat temu

W du**e byles gó**o widziales

0

Zglos komentarz

W
wzium123 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie mów o zabieraniu pracy do domu przykład z życia córka chodziła do przedszkola zajęcia 8-13 i co taka pani ma w domu robić, teraz córka jest w pierwszej klasie lekcje 8-13:25 lub 8-12:25 w tym religia z kim innym angielski z kim innym i co niby taka pani potem w domu robi. Jak powiedziałem nie ma...

Nie mów o zabieraniu pracy do domu przykład z życia córka chodziła do przedszkola zajęcia 8-13 i co taka pani ma w domu robić, teraz córka jest w pierwszej klasie lekcje 8-13:25 lub 8-12:25 w tym religia z kim innym angielski z kim innym i co niby taka pani potem w domu robi. Jak powiedziałem nie ma przymusu pracy. Jaka inna grupa ma wakacje wolne, ferie wszystkie święta. Jaki jest teraz poziom nauki, że teraz żeby cokolwiek dziecko osiągnęło musi iść do tego samego nauczyciela na korepetycje

0

Zglos komentarz

M
maxlingua 😏 Szyderca
7 lat temu

Istotną kwestią jest to ile wychodzi na godzinę. Sądzę, że ratownik medyczny czy pielęgniarka chciałaby przynajmniej mieć taką godzinowkę jak nauczyciele.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

... a myślisz że oni nie szykują sie do strajku? Właśnie sa Polsce zamykane oddziały szpitalne z powodu braku pielęgniarek

0

Zglos komentarz

M
maxlingua 😏 Szyderca
7 lat temu

Ci przynajmniej mogą strajkować a pracownicy w fimach prywatnych z 1850 zł netto i 40h tydzień plus bezzwrotne nadgodziny i tylko 26 dni urlopu jak sze pusci - raczej nie

0

Zglos komentarz

B
bahamut24 🎖️ Snajper
7 lat temu

Ty myslisz ze nauczyciel tylko w szkole pracuje? Ty w swojej robocie masz darmowe godziny karciane? Za darmo na radach i zebraniach do wieczora siedzisz?

0

Zglos komentarz

M
maxlingua 😏 Szyderca
7 lat temu

Zawsze można iść do korpo względnie na uczelnię tu jest 60, 80 zł za 45 min

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
7 lat temu

bahamut, półgłówkowi nie przetłumaczysz

0

Zglos komentarz

H
hektor27 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Trzeba było się uczyć

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

10 lat temu usłyszał to moj znajomy kumpel chirurg od hydraulika , gdy powiedzial ze ten rahunek za godzine pracy fachowca to tyle ile on ma za całodobowy ostry dyżur

0

Zglos komentarz

B
Beretti 🌾 Wieśniak
7 lat temu

4000 zł brutto a 2534,66 zł do przelewu na konto , może wystarczy nie okradać ! bo jak inaczej to nazwać, jak państwo zabiera 38% z tego (cyt),, co po prostu Ci się należy ,, ............

0

Zglos komentarz

M
motorowy 💩 JP 100%
7 lat temu

wszystkim jest za mało. szkoda, że nikt nie chce pochylić się nad innymi sferami. w budżetówce łatwo jest być mądrym szczególnie grożąc strajkami w trakcie egzaminów. to może niech i miesiąc strajkują ale w lipcu, sierpniu w ferie, przerwę świąteczną. W Japonii kierowcy komunikacji miejskiej w ramac...

wszystkim jest za mało. szkoda, że nikt nie chce pochylić się nad innymi sferami. w budżetówce łatwo jest być mądrym szczególnie grożąc strajkami w trakcie egzaminów. to może niech i miesiąc strajkują ale w lipcu, sierpniu w ferie, przerwę świąteczną. W Japonii kierowcy komunikacji miejskiej w ramach protestu nie pobierali opłat za przejazd, to może jeśli chcecie strajkować zróbcie taka formę protestu która nie będzie miała negatywnego wpływu na uczniów.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Tak zrobili polincjanci . Nie pobiera mandatow. Problem w tym jak to zrobic? Nauczyciel niczego nie pobiera do budżetu.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

0

Zglos komentarz

A
Aktywnapiana 🌾 Wieśniak
7 lat temu

4000 zł brutto to jest ok 2880 netto. Są odliczenia na dodatkowe ubezpieczenie skladki na ZNP i pożyczka pewnie oprocentowana na max 2%.Czyli ponad 300 zetana potrącenia z własnej woli.

0

Zglos komentarz

A
Aktywnapiana 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To ja jak zarabiam 3000 netto i płacę 1500 zł kredytu to mogę protestować bo nie zarabiam minimalnej krajowej?

0

Zglos komentarz

A
Aktywnapiana 🌾 Wieśniak
7 lat temu

I nie zapominajmy o 13 i w niektórych miastach i gminach 14 pensji

0

Zglos komentarz

J
jarecki500 🌾 Wieśniak
7 lat temu

a czemu zusu tylko 680???

0

Zglos komentarz

C
carloss8969 💩 JP 100%
7 lat temu

2500 tys zl za ile godzin pracy tygodniowo 16?? A to pewnie jeszcze poł etatu w jednej szkole a drugie pół etatu w drugiej szkole gdzie druga fiszka?? Plusdo tego dwie 13 i dwie 14.

0

Zglos komentarz

Reklama