Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale co chcesz? Przecież wyświetla się pełna treść ostatecznej wersji raportu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niema antka, niema komisji. Był by antek, była by komisja. Dzisiaj już by wiedzieli; kto we mgle, spowodowanej rozpylonym helem, tuż przed smoleńskim lotniskiem podłożył bombę termobaryczną, która wybuchła samolotem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komisja była potrzebna żeby bełtać w głowach ciemnemu ludowi przed wyborami. Teraz w zasadzie paliwo już się wyczerpało bo wszystkich wykopali i nic nie znaleźli no i z bzdurnych teorii to zostaje jeszcze tylko zestrzelenie samolotu przez kosmitów. PIS Antka przezornie schował i nie drąży tematu bo...
Komisja była potrzebna żeby bełtać w głowach ciemnemu ludowi przed wyborami. Teraz w zasadzie paliwo już się wyczerpało bo wszystkich wykopali i nic nie znaleźli no i z bzdurnych teorii to zostaje jeszcze tylko zestrzelenie samolotu przez kosmitów. PIS Antka przezornie schował i nie drąży tematu bo trzeba byłoby przyznać się do kłamstwa i manipulacji przez tyle lat i lepiej sprawę wyciszyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane