Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zastanawiam się, co czują ludzie, którzy tak bezrefleksyjnie podchodzą do działań władzy. Jakiejkolwiek władzy. A już szczególnie zastanawiają mnie bojówki #drugazmiana. Nic nie trwa przecież wiecznie i kiedyś dowiecie się ( jeżeli już tego nie wiecie ) jak bardzo szkodzicie Polsce. Amen
Zastanawiam się, co czują ludzie, którzy tak bezrefleksyjnie podchodzą do działań władzy. Jakiejkolwiek władzy. A już szczególnie zastanawiają mnie bojówki #drugazmiana. Nic nie trwa przecież wiecznie i kiedyś dowiecie się ( jeżeli już tego nie wiecie ) jak bardzo szkodzicie Polsce. Amen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no i były w końcu te wybuchy ?....a chu@ wie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście, że były bo dowody na wybuchy zostały zniszczone co dowodzi, że takowe istniały!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane