Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kasa na 500 musi być a nie na jakąś armię czy szpitale. Armia i lekarze nie głosuje na pis, a beneficjenci 500 na wódeczkę i nowego galaxy s10 jak najbardziej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy narzekają na 500+, a nikt nie wspomina o apostole z Torunia. Za te pieniądze można kupić nie tylko Bors**i.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla wszystkich krzykaczy podkresle że przez 30 lat od 1989r rządzila koalicja która zmieniała tylko nazwę a skład był wiecznie ten sam więc można ją nazwać PEŁO. A to daje do myślenia że od 1989r do 2015 PEŁO nie zrobiło nic kompletnie nic z wymianą tego zabytku, a PiS zmienia ale za wolno więc trze...
Dla wszystkich krzykaczy podkresle że przez 30 lat od 1989r rządzila koalicja która zmieniała tylko nazwę a skład był wiecznie ten sam więc można ją nazwać PEŁO. A to daje do myślenia że od 1989r do 2015 PEŁO nie zrobiło nic kompletnie nic z wymianą tego zabytku, a PiS zmienia ale za wolno więc trzeba im doje,bać że przez 3 lata nic nie zrobili. Dostrzegam nowy twór polskiego Janusza i Grażyny. Gówn,o wiedzieć ale jeba,c jeba,c i o 500 plus się przyj,ebac.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co robili wszyscy politycy od 1989 roku? Przez 30 lat nic?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane