Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3a może warto podwyżki pensji uzależnić od oceny nauczycieli i ich wyników nauczania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To może i pensje polityków uzależnić od wyników ich pracy. Wtedy 99% z nich musiałoby dopłacać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a dla straży rybackiej podwyżek pensji nie było od 11 lat i pracując w tej instytucji 15 lat z bronią, pływając zimą (bo mamy takie jezioro, które nie zamarza-Gosławskie-), narażając swoje życie za 1960 zł na rękę. nie możemy strajkować bo jest nas w woj. Wielkopolskim tylko 40 osób i możemy być zwo...
a dla straży rybackiej podwyżek pensji nie było od 11 lat i pracując w tej instytucji 15 lat z bronią, pływając zimą (bo mamy takie jezioro, które nie zamarza-Gosławskie-), narażając swoje życie za 1960 zł na rękę. nie możemy strajkować bo jest nas w woj. Wielkopolskim tylko 40 osób i możemy być zwolnieni za to. proszę to udostępniać wszędzie. dziękuję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane