Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5W XXI wieku wynaturzenie to księża. Powinniśmy już mieszkać na stacjach kosmicznych i kolonizować inne planety a my nadal gnijemy na ziemi przez księży.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętam kiedy byłem w wojsku w 1993 roku do naszej jednostki przyjechał ten pacjent,ubrał się w mundur generała lotnictwa w domku w którym mieszkał na czas wizyty,podjechało po niego wojskowe auto fiat,pan biskup generał nawalony jak szpadel wyszedł z domku,porzygał cały mundur,wrócił do swojego do...
Pamiętam kiedy byłem w wojsku w 1993 roku do naszej jednostki przyjechał ten pacjent,ubrał się w mundur generała lotnictwa w domku w którym mieszkał na czas wizyty,podjechało po niego wojskowe auto fiat,pan biskup generał nawalony jak szpadel wyszedł z domku,porzygał cały mundur,wrócił do swojego domku a po pół godziny wyszedł w stroju marynarza,ale z obrzyganymi spodniami i butami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież ostatnio powiedział, że nie zajmą stanowiska w sprawie strajku, bo nie są w nim żadną ze stron, coś się zmieniło?...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane